nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » O systemie
Przejście z seo.net na gotlink

Dodano: 03-01-2009 20:23
Użytkownik usunięty Witam, posiadam aktualnie stronę podpiętą do seo.neta, jest na nią przydzielone 2k punktów, chciałbym przejść na gotlinka, ile powinnem tutaj dać na tą stronę ? Też 2k czy więcej ?
Dodano: 03-01-2009 20:36
neon103
Zarejestrowany: 27-07-2008
Raczej mniej niż więcej. Najlepiej zobacz ile tam miałeś pobrań na dobę z tych 2k pkt i wtedy tamtą wartość pomnóż razy 15 i będziesz wiedział ile dać tutaj pkt. ;-)
Dodano: 03-01-2009 20:42
Użytkownik usunięty A potem będziesz się dziwił dlaczego strona Ci poleciała w kosmos. Minimum 2x tyle trzeba dać gotlinka co seoneta. Liczba pobrań nie ma tu żadnego znaczenia. Przerabiałem przesiadkę z weblinka do gotlinka i gdybym od razu wiedział że trzeba dawać 2-3 razy więcej więcej to by nie było problemów.
Dodano: 03-01-2009 20:57
neon103
Zarejestrowany: 27-07-2008
Jeśli nie sugerować się ilością linków/pobrań to sugerując się np. proporcjami PR pomiędzy weblinkiem, a gotlinkiem to faktycznie w tym drugim powinneś dać 2-3 razy więcej - ja sie sugeruję ilością pobrań, link to link.
Dodano: 03-01-2009 21:04
Użytkownik usunięty Zaplecze w gotlinku jest dość młode, robione głównie pod punkty. Pół roku i system będzie mocniejszy, domeny muszą się trochę zestarzeć :) Seonet i weblink mają trochę starsze domeny. Gotlink ilościowo daje najwięcej linków w proporcji tego co włożysz do systemu, a tego co dostajesz, ale jest to ilość. Ja się ostatnio przestraszyłem ile linków w narzędziach google ma moja strona. Za chińskiego luda nie mogłem zrozumieć skąd dużo więcej linków niż wcześniej, a wcale nie lepsze pozycje :D
Dodano: 03-01-2009 21:10
Użytkownik usunięty Czyli trzeba dać ok. 2x więcej (ok. 4300 punktów) .

Dzięki ;)
Dodano: 03-01-2009 21:11
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Zajadacz - dziękuje za obiektywne opisanie sytuacji.
Voximdo - weź pod uwagę powyższe uwagi oraz proponuje 2 lektury:

http://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=60607&st=0&start=0
http://www.pozycjoner.biz/
Dodano: 09-01-2009 11:31
Użytkownik usunięty Z moich obserwacji wynika, że faktycznie gotlink ma więcej pobrań ale jeżeli ktoś chce utrzymać pozycje to powinien dać 2x więcej pkt gotlinkiem od seonetai jakieś 3-4x więcej od eweblinka.
Dodano: 23-06-2009 20:02
Użytkownik usunięty ile srednio przeznaczacie na 1 strone na 1 haslo? ja okolo 500 punktow i jak narazie nie jest zle - ale zastanawiam sie nad zwiekszeniem tej ilosci..? ktos w ogole dostal bana za uzywanie swl do pozycjonowania swojej strony? Jak bardzo przegial?
Dodano: 25-06-2009 00:31
Użytkownik usunięty proporcje punktów są bardzo zbliżone między seo / eweb i gotlinkem, co nie raz i nie dwa było już udowodnione w testach, również najnowszy popularny test Ptaqa na PiO to potwierdza, różnice na pewno nie wynoszą aż 3x itp jak niektórzy tu próbują wmówić :)

poza tym radzę pamiętać, że w gotlinku najmniej punktów kosztuje każdorazowe pobranie linku...
Dodano: 25-06-2009 07:42
Użytkownik usunięty a liczył ktos ile kosztuje pobranie w seo.net albo e-weblink?
Dodano: 25-06-2009 08:30
Użytkownik usunięty Wspolczynnik pobrania w weblinku wynosi 2,43 pkt. Taka ilość punktów przydzielona na link gwarantuje 1 pobranie po 7 dniach. A wiec koszt 1 pobrania na dobę 2,43 x 7 = 17,01 pkt, w Gotlinku 9,,07 a w seonecie nie wiem bo nie używam.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1