nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Aktualności GotLink.pl
Instalacja 1.0.4

Dodano: 24-12-2008 11:19
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
W dniu dzisiejszym zwiększyliśmy czułość systemu w celu wykrywania wszelkich nieprawidłowości instalacji Zachęcamy do upgradu instalacji do wersji 1.0.4 która umożliwia lepsze diagnozowanie przyczyn problemów np. problemów z pobieraniem nowych paczek. W przypadku nowej wersji po deaktywacji strony przez system linki automatycznie przestają wyświetlać się na stronie. Upgrade jest konieczny na stronach na których występują jakiekolwiek problemy z poprawnym funkcjonowaniem systemu (nadpisujemy tylko plik *php).
Dodano: 25-12-2008 14:06
Użytkownik usunięty Witam,
Jeżeli nie zainstalujemy nowego skryptu będziemy dostawali mniej pktów ?
Dodano: 25-12-2008 18:37
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Punktacja bezpośrednio nie jest zależna od wersji instalacji.
Dodano: 05-01-2009 21:39
Użytkownik usunięty a czym spowodowane jest wymuszanie na userach zmiany skryptu na nowy jeżeli wszystko działało jak należy na starym ?

Deaktywuje strony obecnie i pisze by zmienić skrypt. Opracowalibyście jakiś system automatycznej aktualizacji bo ręczna zamiana skryptu na kikudziesięciu domenach jest lekko irytująca.
Dodano: 05-01-2009 21:51
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Jeśli nie nastąpiła deaktywacja domeny upgrade instalacji nie jest konieczny lecz jeśli nastąpiła deaktywacja znaczy to że wystąpiły problemy związane z pobieraniem paczek.

Co najmniej 3 użytkowników mających ponad 1000 serwisów mimo upgradu nie zgłaszali uciążliwości z tym związanych - należy wgrać 1 plik i kliknąć opcje "aktualizuj wszystkie strony do wersji 1.0.4"
Dodano: 07-01-2009 00:22
Użytkownik usunięty czy ja ten plik mam wgrywać do każdego z katalogów do których podpięta jest domena dodana do systemu ?

Mam dużo więcej stron i chce zacząć je dodawać ale nie chce mi sie za miesiąc czy dwa jak wyjdzie kolejna wersja siedzieć cały dziń nad aktualizacją skryptów gotlinka :)
Dodano: 07-01-2009 15:59
Użytkownik usunięty Mam pomocny skrypt do aktualizacji. Napisz to podesle.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1