nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Aktualności GotLink.pl
Wartość pobrania w 2017 roku - 1/100pkt/48h

Dodano: 01-02-2017 00:42
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Witajcie,

Ostatnie miesiące to wiele zmian odnośnie kryteriów w systemie GotLink.pl - zostały ustalone nowe kryteria odnośnie:
- wysokości BL;
- wysokości SITE;
- liczby znaków (T).

Zmiany w BL/SITE spowodowały czasami zwiększenie ostatecznego wynagrodzenia 2-3 krotnie. W przypadku T, po początkowym spadku wynagrodzenia nastąpił jego gwałtowny wzrost na skutek zwiększenia treści w dotychczasowych zasobach bądź wymiana starych na nowe. Nie bez znaczenia okazał się również naliczony w styczniu bonus Black Friday - który w wielu przypadkach podwoił stan konta co jednocześnie widoczne jest na Giełdzie Punktów po liczbie dostępnych punktów.

Reasumując 2-3 krotny wzrost punktacji w systemie przy podobnej liczbie miejsc którymi dysponujemy spowodował w przybliżeniu podwojenie kosztu pobrania oraz wzrost średniej liczby punktów przydzielonych na link - ta ostatnia wzrosła z 1000 do 2000pkt.

Dla osób którym zależy na niezmiennej ilości pobrań sugerujemy w kalkulacjach przyjmowanie wartości dla 1 pobrania w wysokości 100pkt (średni czas emisji linku 48h).
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1