nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Aktualności GotLink.pl
Bonus Black Friday

Dodano: 25-11-2016 15:10
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Witajcie, :)

Z okazji czarnego piątku, nie damy Wam tego co już macie, czyli kont z dostepem do wszystkich opcji systemu za free ale przygotowaliśmy dla Was inną propozycję :)

Po zmianach w kryteriach SITE/BL zwiększających wynagrodzenie oraz wdrożeniu parametru T przyszedł czas na bonus z okazji Black Friday - otóż wynagrodzimy Was za przyrost Waszego wynagrodzenia :)

Jak to wygląda w praktyce?
1) Posiadam na koncie x serwisów za które dzisiaj otrzymuję 1 mln punktów.
2) Za 5 tygodni tj. 30 grudnia sprawdzimy ile wtedy wynosi Twoje wynagrodzenie.
3) Jeśli wzrośnie to różnicę pomiędzy tym co jest teraz a tym co będzie pomnożymy x2 i dopiszemy do Twojego konta aż na 6 miesięcy* :)

Startujemy!

Pozdrawiamy, Administracja GotLink.pl :)

* - jeśli w okresie 6 miesięcy różnica w wynagrodzeniu ulegnie obniżeniu (wygaśnięcie domen) to proporcjonalnie do niej zostanie przeliczony również bonus.
Dodano: 30-12-2016 14:47
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
P.s.
W związku z prośbami o delikatne przesunięcie terminu aby móc włączyć do naszych zasobów serwisy przygotowywane szczególnie pod tenże bonus... przychyliliśmy się do tej sugestii przesuwając rozliczenie Black Friday na 5 stycznia 2017.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1