nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pozycjonowanie
Skuteczność systemu

Dodano: 27-09-2015 09:52
kasiagg
Zarejestrowany: 27-09-2015
Witam właśnei dołączyłam do systemu, przyznam iż zaczynam dopiero promować swoja stronę i interesuje mnie jaka jest skuteczność wykorzystania systemu. Jakei efekty można osiągnac przy jego stosowaniu.
Dodano: 27-09-2015 10:10
sttorm
Zarejestrowany: 23-07-2008
A to zależy do czego chcesz systemu używać i jak, jak do tej pory strona jest linkowana, jakiego rodzaju jest strona i jaki chcesz osiągnąć efekt przy pozycjonowaniu


System jest skuteczny, ale wiele zależy od tego jak chcesz go użyć. podaj trochę więcej informacji, może wtedy będzie można udzielić rady bardziej szczegółowej.

Tutaj masz http://www.gotlink.pl/gotlink-stats/ statystyki odnośnie monitorowanych fraz, linkowanych w systemie. Jak widać system jest skuteczny.
Dodano: 27-09-2015 10:21
kasiagg
Zarejestrowany: 27-09-2015
O dzięki za informacje, właśnie przeglądam te dane oraz zapoznaje się z systemem, może na spokojnie wieczorem coś więcej napisze.
Dodano: 03-10-2015 16:27
kasiagg
Zarejestrowany: 27-09-2015
Mam bloga modowego, dodałam do niego troche linków głównie z katalogów, zlecanych profili, chce aby pojawiał się wyżej w wyszukiwarce, ile puktów dać na niego, aby osiągnąć najlepszy efekt. Strona ma 3 miesiące.
Dodano: 03-10-2015 17:40
sttorm
Zarejestrowany: 23-07-2008
Na początek podlinkował bym wpisy w katalogach, profile i zobaczył efekt po pewnym czasie. Później wraz z rozwojem zaplecza dodatkowo można wspomóc linkowanie systemem.

Nie znam fraz, ale może te działania wystarczą do osiągnięcia efektu.
Dodano: 12-12-2015 15:58
retep86
Zarejestrowany: 12-12-2015
sttorm, linnkujesz gotlinkiem zaplecze i podlinkowujesz inne linki? Ile dajesz punktów na podlinkowanie? Dawno nie korzystałem z gotlinka i mam zamiar podlinkować kilkaset linków tak aby nabrały mocy. Podlinkowując używasz jako anchorów: fraz pozycjonowanych, nazw domen czy anchorów typu: www, link itp.?
Dodano: 18-12-2015 08:59
sttorm
Zarejestrowany: 23-07-2008
Do podlinkowania używam wszystkich możliwości czyli tak jak napisałeś:
fraz pozycjonowanych, nazw domen czy anchorów typu: www, link

W zależności od celu jaki mi przyświeca - jednak najczęściej ustawiam np ilośc pobrań na 200, czy 500 dla danego linku, a nie patrze na ilośc punktów - po zrealizowaniu tego celu po jakimś czasie idzie ponowne te same działanie, jeśli link jest nadal aktualny.
Dodano: 11-01-2016 09:35
vulcanor
Zarejestrowany: 30-06-2011
Skuteczność jest bardzo słaba,zrobiłem test dla prawie 30 stron i wykorzystaniu ponad 600 tys pkt, strony są linkowane z tych samych domen albo są zbanowane bo majesticseo pokazuje po prawie 4 tygodniach linkowania i rotacyjnej zmiany kategorii, linki tylko z 1300 domen i 680 IP a domen w systemie niby jest ponad 17 tys i 3,5 tys IP. Dodatkowo z tego co zauważyłem bardzo szybko majesticseo znajduje skasowane linki czyli połowa linków już jest skasowana, rok 2 lata temu linki były bardziej żywotne, gotlinkiem można było wbić topy w 2-3 tygodnie na mega konkurencyjne frazy zoptymalizowaną stroną i takim samym linkowaniem jak teraz, obecnie strona dochodzi do 30-40-50-60-70-80-itd pozycji i stoi , czasem spada o kilka pozycji czasem rośnie. Dodatkowo trzeba znacznie zwiększyć nakłady pkt aby uzyskać te same pobrania rok czy 2 lata temu praktycznie 2 razy tyle pkt trzeba.
Dodano: 13-01-2016 01:25
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
W systemie rotacyjnym żywotność linków wynosi zaledwie kilkadziesiąt godzin a ich koszt w zł w okresie o którym wspominasz spadł o połowę a więc realnie się nie zmieni we wspomnianym czasie. Oczywiście istnieje system który przynajmniej kiedyś promował linki za zbanowanych serwisach ale w przypadku GotLink.pl średni czas eliminacji takich zasobów wynosi zaledwie 72h. Nie można pominąć faktu iż obecne wykorzystywanie systemów ma całkowicie inny cel niż jeszcze 2-3 lata temu :)
Dodano: 15-02-2016 08:54
tweetyml
Zarejestrowany: 15-11-2012
Czyli jaki to cel? Dopalenie ale nie pozycjonowanie?
Dodano: 15-02-2016 22:50
sttorm
Zarejestrowany: 23-07-2008
Dokładnie dopalenie istniejących linków, czy też stron zapleczowych

To tez forma pozycjonowania SWL bo pośrednio pozycjonujesz swoją stronę - oczywiście to strategia długoterminowa

W krótkoterminowej linkować można bezpośrednio systemem, wszystko zależy od tego jaki jest twój cel i strategia
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1