nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pomoc
Stara domena nowy skrypt problem aktyacji

Dodano: 12-11-2014 09:55
departament
Zarejestrowany: 17-06-2013
WItam
Mam dosc dulugo u was jedna domene ze 2 lata. Zmienil sie skrypt na wersje 5 i mam problem nadpisalem pliki, linki sie w stopce wyswtelaja ale nie moge jej aktywowac w systemie zglasza mi blad ze jest inny skrypt.
Dodano: 12-11-2014 10:42
sttorm
Zarejestrowany: 23-07-2008
a usun skrypt sytemu i katalog wgraj jeszcze raz i zobacz (ewentualnie ściągnij nową instalkę - może nie wszystko sie prawidłowo skopiowało)

nie wiem czy administracja nie zmieniła formy zapisu i wyswietlania linków - tzn czy korzystasz ze standartowej formy kodu systemowego czy jakoś modyfikowanego pod twoją strone?
Dodano: 12-11-2014 11:00
departament
Zarejestrowany: 17-06-2013
Wlasnie to zweryfikowałem i kod wlasciwie byl ten sam w sekcji footer. Pliki nadpisałem nadajc im od nowa atrybuty. Generalnie wszystko powinno smigać. Dzis dodałem z 5 nowych deomen poszlo jak z dzieckiem, tu sie z tym uzeram. Nie chce jej tracic bo mam z niej duzo punktow. Natomiast baolutnie nie wiem gdzi elezy blad. Na starym skrypciu smigalo to sobie musialem polepszyć k...
Być moze to wina pliku httacces... sa juz nie wiem. w ogole paranoja bo linki rotuje dalej z tym nowym kodem tak samo jak wcześniej i generalnie jest dobrze ale sytsem tego nie aktywuje, Wiec nie dosc ze wyswietlam za darmo ludziom linki to gowno z tego mam...

Niestety od strony administracyjnej nie widze zadnej pomocy, czyli jestem zdany wtek westi jak zwykle na siebie ew na pomoc uzytkowników, to nie dobrze.
Dodano: 12-11-2014 14:35
sttorm
Zarejestrowany: 23-07-2008
napisz przez link Kontakt - był długi weekend więc mogło być różnie - tam najszybciej ci ktoś odpowie i zerknie co może być powodem
Dodano: 12-11-2014 23:37
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Kolega zapomniał napisać że już wszystko śmiga a odpowiedź od Admina poszła w mniej niż 60 minut :) To co jesteśmy wstanie pomóc to tylko to jak system "widzi" wgraną instalacje - w tym przypadku był forbidden dla pliku systemowego i użytkownik sobie z tym poradził po uzyskanej informacji - w przypadku problemów ze wstawienie kodu systemowego w odpowiednie miejsce kodu strony to niestety nikt nie pomoże bez znajomości kodu witryny więc prosimy o wyrozumiałość.

A tak w ogóle co było problemem? - chmody czy...?
Dodano: 19-11-2014 12:36
departament
Zarejestrowany: 17-06-2013
problemem był plik htaccess który jest tak skonfigurowany by zapobiegać włamaniom

mp:

## Disallow access to rogue PHP files throughout the site, unless they are explicitly allowed
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} (\.php)$
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !(/index[23]?\.php)$
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -f
RewriteRule (.*\.php)$ - [F]
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1