nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pozycjonowanie
Depozycjonowanie - pytanie

Dodano: 31-10-2014 20:52
Użytkownik usunięty Witam

przyłączyłem się do systemu, gdyż moja strona w ostatnim czasie była depozycjonowana jakims systemem i w sumie zastanawiam się co z tym fantem zrobić, przypuszczam kto to zrobił i nie wiem czy tej osobie nie odpłacić tym samym.

Nie bede robił stron pod system pewnie kupie punkty, pytanie ile aby skutecznie to zrobić, ewentualnie jak się zabezpieczyc przed tym, aby wiecej mnie nie depozycjonowano.
Dodano: 31-10-2014 21:22
sttorm
Zarejestrowany: 23-07-2008
Powiem ci tak - nie można się przed tym zabezpieczyć - jedynie monitorować linki i przy stwierdzeniu, że nie chcesz ich odpowiednio reagować.

Stronę możesz dodać do większości SWL i będzie w nich blokowana - niestety nie wszystkich.

Co bym radził, zablokuj jeśli sam chcesz mieć wpływ na linki, monitoruj linki i ja co zgłoś do google że ktoś cię depozycjonuje.
Zdobywaj dobre linki - przy dobrym profilu linków trudno stronie zaszkodzić.


Odnośnie tego, że sam chcesz kogoś depozycjonować. Dla mnie jest to czyn nieuczciwej konkurencji i można dostać nieźle po tyłku za takie działanie, więc je odradzam. Ile punktów na to przeznaczyć - nigdy tego nie robiłem z tym zamiarem i musisz pytać innych, chodź z doświadczenia w zdejmowaniu kar ręcznych wiem, iż zależy to od profilu linków jaki strona posiada.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1