nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pomoc
coraz gorzej z jakością przelewów

Dodano: 30-08-2014 10:58
blendof
Zarejestrowany: 19-12-2012
Witam obecnie mam już problem z trzecim sprzedawcą od którego kupiłem punkty ten nawet nie odpowiada na moje maile. Punkty tylko pojawiaja sie i znikaja co pare dni parodia przelew od użytkownika zegiel kupiłem na 3 miesiace naszczescie nauczylem sie na błedach i kupuje zawsze od kilku sprzedawcow jednoczesnie. Ale uważam że tacy powinni zacząc ponosić jakieś konsekwencje za swoje nieprofesjonalne podejscie do rzeczy.
Dodano: 31-08-2014 01:18
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Zgadzam się z Tobą - a udostępnianie na forum loginów takich sprzedawców uważam za dobra praktykę motywującą w przyszłości do profesjonalnej obsługi swoich klientów.

Godną pochwały zasadą jest utrzymywanie minimum 10% wolnych zasobów przez sprzedawców - oczywiście obniża to w pewnym stopniu końcowy zysk ale skutkuje długoterminowo współpracą pomiędzy kupującym a sprzedającym - istnieją w systemie przelewy których żywotność przekracza 5 lat a to dowód na to że profesjonalizm się opłaca.
Dodano: 31-08-2014 09:19
punkty24h
Zarejestrowany: 03-01-2011
Dlatego też warto wybierać użytkowników z największą gwiazdką, a nie kierować się wyłącznie ceną i pustymi deklaracjami.
Dodano: 01-09-2014 10:35
sttorm
Zarejestrowany: 23-07-2008
Niestety większość kupujących patrzy tylko na ceno co skutkuje, że cześć sprzedających którzy utrzymywali zapasy rezerwowy na jakimś poziomie % sprzedanych punktów ograniczyło sprzedaż - i mamy taki efekt jaki mamy - wielu takich co zostawia sobie zapas na poziomie 1 - 2 %

nie da się ukryć iż działania google tez przyczyniają się do tego stanu rzeczy a działania google m.in wynikają z nieumiejętnego korzystania z systemu i później moim zdaniem zgłaszania plików disalov
Dodano: 07-09-2014 12:42
blendof
Zarejestrowany: 19-12-2012
Witam jestem akurat kupującym i muszę przyznać, że nie tylko cena jest najważniejsza ale w ostatnim czasie to nawet Ci z najwyższej pułki mieli ostre problemy ponieważ kupuję specjalnie od kilku na raz aby mieć większą stabilność i niezależność.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1