nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pozycjonowanie
Got link - inna pozycja

Dodano: 23-08-2014 11:25
Arcaro
Zarejestrowany: 17-08-2014
Witam,
gotlink pokazuje że moje forum jest na pozycji 21,
ale w cale tak nie jest.
Co jest?
Dodano: 23-08-2014 21:09
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Witaj,

GotLink prezentuje dane z Google a trudno uwierzyć aby Google się myliło - niestety nie posiadasz żadnych linków na swoim koncie to nie jestem wstanie tego sprawdzić.
Dodano: 24-08-2014 10:44
Arcaro
Zarejestrowany: 17-08-2014
Dobrze, juz wszystko rozumiem,
nie wiem ja kto jest, ale wszedłem z innego urządzenia tj. laptop
na google wpisałem daną fraze i o dziwo jest, chyba na każdym urządzeniu musi "google" odświeżyć, zresztą nie wiem :p
Mam nadzieje że nie dostane żadnego filtru/bana od google za SWL :p
Dodano: 25-08-2014 23:02
sttorm
Zarejestrowany: 23-07-2008
masz rózne DC,
ponadto jak fraza jest regionalna będzie pokazywało inne wyniki jak wchodziłeś z różnych IP (różne lokalizacje)
do tego cookies - google wtedy pokazuje ci dane sugerowane pod ciebie


najlepiej korzystac z narzędzi zewnętrznych do sprawdzania pozycji czy to system czy inne narzędzia jest ich sporo

Bana/filtr mozna dostać za wszystko - każdy link który dodajesz sam jest niedozwolony wg google - ale jesli tego nie zrobisz nie wypozycjonujesz strony
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1