nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pozycjonowanie
Ile punków na nową strone

Dodano: 25-07-2014 11:52
Użytkownik usunięty Witam chce dodać nową stronę do systemu aby zacząć ją pozycjonować. Ile dać jej punktów na początek. Widze ze mam punkty testowe na 7 dni, zastanawia mnie tylko ile tych punktow dać, ewentualnie ile dokupić

dodam strona jest nowa - jeszcze nie pozycjonowana, bez linków, strony zapleczowe tworzone.
Dodano: 25-07-2014 12:00
sttorm
Zarejestrowany: 23-07-2008
Powiem ci tak jeśli strona jest nowa - nie linkował bym jej bezpośrednio systemem chyba ze chcesz ja tylko szybko zaindeksowac - wtedy na kilka dni 500 pkt będzie bezpieczne

najpierw stwórz strony zapleczowe, dodaj stronę do katalogów, innych miejsc gdzie można zdobyć linki - wtedy bezpiecznie mozesz tamte strony linkowac systemem, ale też bym raczej linkował różnie

np wpisy w katalogach gdzie masz wpisy - na poziomie 500 pkt przez tydzień, dwa tygodnie, po miesiącu jeśli wpis jest nadal w indeksie powtórzenie linkowania

Gdy strona będzie miała już jakiś profil linków wtedy te kilkaset punktów możesz przeznaczyć na dopalenie poszczególnych fraz
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1