nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Aktualności GotLink.pl
Bonus dla domen głównych 5000pkt (max 9000pkt)

Dodano: 23-07-2014 02:24
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Witajcie,

Troszeczkę czasu trwały uzgodnienia odnośnie PR ale już mamy wypracowane rozwiązania. W międzyczasie na forum stałego systemu pojawiła się informacja o walce z Fake-PR. Aktualna sytuacja na rynku wygląda tak iż niewiele pozostało już domen z Pr=>0 a wiele z tych pozostałych trafiających do systemów nie ma nic wspólnego z realną oceną dodawanej witryny.

W związku z tym iż inne systemy albo walczą z FPR albo wycofały się już z promowania tego parametru to również i GotLink.pl podjął decyzje w tej sprawie - zamiast poświęcać czas na walkę z fejkami jak również aby nie zachęcać do zasilania systemu tego typu stronami wdrażamy od dnia dzisiejszego:

- wygaszenie bonusu za PageRank;
- po ostatnim wzroście bonusu dla TLD z 1000pkt do 3000pkt ponownie wzrośnie on tym razem z 3000pkt do 5000pkt;
- do końca miesiąca wydalone zostanie 5000 domen które utraciły PR wraz z sitem.

Proszę zauważyć że ostatnie zmiany wprowadziły istotne wynagrodzenie dla 2 typów stron w systemie - nowych i "starych" gdyż domena w systemie otrzyma:

- z TLD 5000pkt zaraz po dodaniu do systemu
- IP, BL, Archive podniesie jej punktację do 11700pkt
- a staż zaprocentuje dając do 17100pkt
...oczywiście nie licząc pozostałej punktacji - a więc z jednej strony premiujemy serwisy nowe ale doceniamy również te wieloletnie.

Przeliczenie trwa.

Pozdrawiamy, Administracja GotLink.pl :)
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1