nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Propozycje zmian
Ilość domen/stron w kategorii tematycznej

Dodano: 06-05-2014 15:42
zacharczuk1
Zarejestrowany: 13-11-2013
Witam.
Dobrym pomysłem byłoby pokazanie ile jest domen/stron w danej kategorii tematycznej.
Jaki jest stan oblężenia danej kategorii.
Skąd ten pomysł?
Czasami jak próbuje wygenerować pobrania z innych kategorii tematycznych to coś ciężko z tym.
Co myśli Administracja o tym?
Dodano: 06-05-2014 18:45
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Witaj,

Jeśli posiadasz przydzielone punkty do linków to pobrania "muszą" zostać wykonane niezależnie od kategorii - oczywiste jest że jeśli wybierzesz kategorię for w której będzie najwięcej domen to pobrania właśnie z tego powodu nastąpią najszybciej bo najszybciej zgłoszą się te strony po Twoje linki. Natomiast jeśli wybierzesz kategorię w której jest mało stron to znowu wiadome jest iż pobrania będą generowane później co nie zmienia faktu że do północy wszystkie Twoje punkty zostaną wymienione na pobrania które będą emitowane średnio przez 60h w średnim koszcie prezentowanym w statystykach systemu.

Musi się zgadzać :)
Dodano: 06-05-2014 19:53
zacharczuk1
Zarejestrowany: 13-11-2013
Witam i dziękuje za odpowiedź :)
Problem okazał się taki, że wstyd mówić.
Mianowicie przekombinowalem w ustawieniach przy każdej z grup a dokładnie klikając w monitorek , pozmienialem ilosc cykli, punkty i inne opcje i myślałem że jest problem z małą ilością stron w systemie ale po utworzeniu od nowa nowych grup z tymi samymi linkami pobrania zaczęły się generować jak za starych dobrych czasów i bardzo dobrze że doszedłem do swojego błędu bo żył bym w przekonaniu że to wina systemu.
Ale jak widać człowiek nadal się uczy i czasami coś przekombinuje.
Pozdrawiam Paweł
Dodano: 06-05-2014 21:04
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Super i powodzenia :)
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1