nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » O systemie
"Tematyczność" linków

Dodano: 12-10-2008 09:38
Użytkownik usunięty Od wczoraj zauważam coś dziwnego na mojej witrynie, która dodana do kategori gry wyświetla takie linki:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/24edf87af1adaaf6.html

Po kilkunastu odświeżeniach natrafiłem na 2/3 linki prowadzące do serwisu z grami... Brat z z drugiego konta ma dane po kilkanaście tyś. na kilka fraz i żadna się nie pojawiała... Co jest grane? Pozdrawiam.
Dodano: 12-10-2008 11:14
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Jeśli suma wszystkich punktów z linków o określonej tematyce jest niższa niż łączny koszt miejsc na stronach o tej tematyce to nie ma sposobu aby wyświetlać tylko linki tematyczne.
Tak samo wygląda sytuacja w drugą stronę jeśli suma wszystkich punktów z linków o określonej tematyce jest wyższa niż łączny koszt miejsc na stronach o tej tematyce to ta nadwyżka będzie wyświetlana na stronach o innej tematyce.
W twoim konkretnym przypadku wniosek jest taki że ilość linków w systemie o tematyce "gry" jest niższa od liczby dostępnych miejsc dlatego tak jak zauważyłeś wyświetlają się wtedy linki o innej tematyce.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1