nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Aktualności GotLink.pl
Angielska wersja / English version

Dodano: 02-04-2014 21:12
innomedgroup
Zarejestrowany: 22-07-2012
Gratuluję - w końcu. Na pewno angielska wersja spowoduje otwarcie na nowy, ogólnoświatowy rynek. system już dawno powinien wyjść poza nasz region.
__________
Congratulations - finally. Certainly the English language version will be openning to a new, global market. The system should go beyond our region a long time ago.

Ode mnie pełne poparcie na takie działania.

Teraz admini powinni pisać w 2 językach :)
Dodano: 02-04-2014 21:56
elsajko
Zarejestrowany: 10-05-2009
Czy system będzie promowany na zagranicznych rynkach? To może być bardzo ciekawe, zwiększy się bowiem pula lokalizacji z jakich dodawane są strony.

Jeśli mają się pojawić klienci z zagranicy proponuję żeby przy zmianie na wersję angielską od razu przeliczało kwoty w ogłoszeniach na giełdzie na Euro/dolary. Są aplikacje które pobierają kursy prosto z jakiś banków i na bieżąco są aktualizowane.

Proponuję też zrobić drugie pole przy opisie do oferty na giełdzie, w którym wystawca wpiszę wersję angielską swej oferty. Oczywiście też niech to działa w ten sposób, że zmieniając wersję językową widzimy wersję angielską, chyba że ktoś jej nie podał.
Dodano: 02-04-2014 22:13
magnesart
Zarejestrowany: 08-10-2008
Ja bym na początek nie komplikował sprawy i w nawiasie dodałbym cenę dzieloną przez trzy jako stawkę w dolarach 99 zł ($33).
Dodano: 02-04-2014 23:23
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Nie będziemy ukrywać że jak zwykle liczymy na Waszą pomoc. Na ten moment uważam że sprzedawcy zainteresowani sprzedażą punktów na rynki zagraniczne będą w pewnym sensie automatycznie przez swoje działania promować GotLink.pl a tym samym przyciągnięcie bardziej zróżnicowanych zasobów systemowych będzie kwestią czasu.

Zastosujemy pomysł z przeliczeniem magnesart'a odnośnie $ oraz elsajko w kwestii opisu oferty.

Prace trwają... zakończą się niebawem o czym poinformujemy :)
Dodano: 03-04-2014 09:27
innomedgroup
Zarejestrowany: 22-07-2012
Ja myślę, że możemy zrobić Izbę Handlową Gotlinka :) Albo Towarzystwo Przyjaciół SWLi :)

A tak na poważnie - bardzo cieszą zmiany.
Co do pomysłów to postuluję utworzenie większej ilości kategorii językowych ewentualnie większą ingerencję w system - czyli dodanie języka strony (oprócz wyboru kategorii) do opcji wyboru.
Na początek angielski ew. niemiecki.
Zauważyłem po stronach, że w niecałych 10% w systemie są wyświetlane linki obcojęzyczne: angielskie, niemieckie, holenderskie, szwedzkie, włoskie. Pewnie są to "dopalenia" stron pozycjonowanych przez polskie agencje SEO.
Można też wprowadzić zamiast języka strony domenę lub geolokalizację IP strony.

Dla szybszego rozwoju - strony zagraniczne punktowane byłyby wyżej - mniej więcej w zależności od średniej proporcji kosztów domen i IP dla danych krajów/języków.

PS. Rosjan nie wpuszczać bo rozwalą system - oni są kozacy w spamie. :D
Dodano: 03-04-2014 11:21
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Do upgradów wrócimy po zakończeniu tłumaczenia...

Uwaga!
Wszyscy zainteresowani sprzedażą punktów dla klientów zagranicznych (nie każdy jest zainteresowany) powinni dodać opis oferty w języku angielskim w nowo utworzonym dodatkowym polu... - spowoduje to widoczność oferty po przełączeniu systemu z PL>EN.
Dodano: 03-04-2014 12:50
Radeq
Zarejestrowany: 03-01-2009
Witam,

Czy dla klientów zagranicznych można stosować wyższe ceny (np. dodatkowe pole do wpisania dla płatności zagranicznych)? Głównie chodzi o płatności PayPal za które są pobierane prowizje no i księgowa ma więcej pracy z taką FV.
Dodano: 03-04-2014 12:54
innomedgroup
Zarejestrowany: 22-07-2012
Właśnie zamieściłem ofertę w j.ang i:
1. Mam to samo pytanie (ja zamieściłem "paypal regular price";)
2. Działa !!! :)
Dodano: 03-04-2014 13:02
innomedgroup
Zarejestrowany: 22-07-2012
Czyli generalnie chodzi o taką modyfikację, aby móc wpisać konkretna cenę w danej walucie (usd, eur, gpb, btc, ...juany :) ) lub móc zaznaczyć opcję automatycznej aktualizacji kursów.
Dodano: 03-04-2014 20:24
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Ok, kategorie obcojęzyczne i ewentualna rozbudowa o inne waluty i przeliczniki po tłumaczeniu.

Zmieniliśmy obecny przelicznik z 3 na 2,5 aby w $ wychodziło tyci więcej niż w zł.
Dodano: 05-04-2014 12:54
innomedgroup
Zarejestrowany: 22-07-2012
Trochę dalszych tłumaczeń się pojawiło - bardzo dobrze...
Niewiele zostało :)
Dodano: 06-04-2014 00:27
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Doszło tłumaczenie na głównej oraz regulamin ;P
W dalszym ciągu trwa tłumaczenie zakładki Linki i jej odnośników.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1