nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » O systemie
Przerwany na chwilę transfer i jego konsekwencje?

Dodano: 09-06-2013 16:06
tryme
Zarejestrowany: 06-04-2010
Witam Serdecznie,

1. Chciałem zapytać czy jeśli nie przedłużę klientowi przelewu na czas, tylko zrobię to 5 minut później, to czy wyzerowana w tym czasie ilość punktów w grupach linków klienta zostanie mu automatycznie przywrócona, aby linki nadal mogły się wyświetlać?

2. Czy klient zostaje w tym czasie powiadomiony mailowo o anulowaniu transferu oraz o tym, że jego linki nie są już wyświetlane?

3. Pytam, ponieważ mój klient twierdzi, że w wyniku 5 minutowej przerwy w transferze (id transferu: 40130), która miała miejsce pod koniec kwietnia, wyzerowano mu wszystkie punkty w grupach linków i od tego czasu mój transfer był bezużyteczny.
Dodano: 09-06-2013 19:46
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
1. Jeśli przelew zostanie przerwany i spowoduje to wycofanie punktów z grup to po wznowieniu przelewu użytkownik pozycjonujący musi ponownie przydzielić punkty do grup ręcznie bądź automatycznie wciskając przycisk "Przywróć"

2. Klient zostanie powiadomiony o:
a) zerwaniu przelewu, natychmiast po jego zerwaniu
b) braku pobrań linków, w ciągu tygodnia od zaprzestaniu generowania ich pobrań

3. Jeśli zignorował powiadomienia o zerwaniu przelewu jak o braku pobrań linków to jest to możliwe.
Dodano: 10-06-2013 11:50
tryme
Zarejestrowany: 06-04-2010
Dziękuję za informację.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1