nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Aktualności GotLink.pl
Bonus za liczbę wyświetlanych linków systemowych

Dodano: 16-05-2013 11:46
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Zgodnie z kolejnymi propozycjami naszych użytkowników, chcąc w dalszym ciągu iść drogą ciągłego powiększania mocy systemu oraz jego jakości, jako największy system wprowadzający w sposób ciągły nowe rozwiązania i oferujący je użytkownikom bezpłatnie zdecydowaliśmy, że nowe serwisy w GotLink.pl mogą emitować maksymalnie 5 linków systemowych (1-5).

Domeny już uczestniczące w systemie mogą emitować dotychczasową ilość linków tj. do 7, otrzymując niezmienioną ilość punktów.

Kolejną najważniejszą zmianą jest to iż domeny o SITE w zakresie 0,3k-3k otrzymują o 100% wyższe wynagrodzenie z tytułu bonusów:
- liczby wyświetlanych linków systemowych
- wyświetlania dodatkowego tekstu przed/po linku

http://www.gotlink.pl/images/linki.png

A więc kolejna pozytywna zmiana dla użytkowników pozycjonujących jak i również właścicieli domen tworzących wartościowe zasoby systemowe GotLink.pl

P.s.
1) Średnia wielkość paczki systemowej to tylko 150 linków;
2) Z 1000pkt system generuje ponad 20 pobrań.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1