nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pomoc
znikające linki

Dodano: 24-04-2013 11:50
tores71
Zarejestrowany: 27-07-2012
Witam

Od jakiegoś czasu pojawia mi się problem znikających linków w panelu.

Przykładowa grupa: 105674

Było tam w sumie w kilku multilinkach około 8K URLi - dziś wchodzę na panel a wszystko wyparowało?

Czy jest możliwość sprawdzenia jak to się stało?

Pozdrawiam
Wojtek
Dodano: 24-04-2013 12:33
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Witam,

Zanim linki znikną z konta, użytkownik otrzymuje 2 komunikaty że linki nie generują pobrań i bezużytecznie leżą - przy braku reakcji system usuwa takie zbyteczne linki archiwizując je i można je przywrócić przy użyciu opcji dostępnej w zakładce LINKI.

W Twoim przypadku nie ma śladu po archiwizacji, nie ma śladu po działaniach administratorów więc trudno nam coś stwierdzić, a korzystasz może z API?
Dodano: 24-04-2013 13:13
tores71
Zarejestrowany: 27-07-2012
Tak jest API - ale linki (projekty) obsługiwane przez API mają swój własny prefiks.

Co prawda był moment w którym podejrzewałem API ale te problemy pojawiły się stosunkowo niedawno (około 1-2 mc-e, a teraz mamy w sumie 2-gi raz jak zauważyłem takie masowe znikanie linków) a API jest w użyciu już od ponad 6 m-cy.

Najprościej będzie chyba na innym koncie "posadzić" linki ręczne a na innym z API

Rutynowe czyszczenie z niepobieranych linków to raczej nie było - grupa miała przypisane 120 K punktów na jakieś 5 multilinków więc pobrania były na 100%.
Dodano: 25-04-2013 00:30
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Więc niestety podejrzewam API :)
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1