nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pomoc
Początkujący użytkownik na GotLink

Dodano: 20-04-2013 11:50
Użytkownik usunięty Witam serdecznie.
Dodałem swój serwis, zainstalowałem skrypt na stronie, wyświetlają się różne linki reklamowe. Czy coś poza tym muszę jeszcze zrobić, aby moja strona wyświetlała się u innych w reklamach?

Nie bardzo wiem jak to wszystko działa, więc proszę o jakąś pomoc bardziej doświadczonych osób.

Co zrobić, aby na stronie wyświetlały się linki tylko z danej kategorii? Wszystko co będzie mi pomocne. Z góry dziękuje.
Dodano: 20-04-2013 22:50
sttorm
Zarejestrowany: 23-07-2008
jak doaołeś tsrone to na niej beda się wyswieltały tylko linki osob które wybrały twoja kategorie co neiw znaczy ze beda na niej tylko linki tematyczne - każdy linkuje w takiej kategorii jakiej chce

aby twoje linki wyswietlały sie u innych musisz skorzystać z boksu LINKI i tam dodać swoją strone do linkowania
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1