nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pomoc
Problem z dodaniem serwisu.

Dodano: 14-03-2013 21:12
Użytkownik usunięty Witam, mam problem z dodaniem serwisu. Do domeny jest dodane kilka sub-domen więc dodaję ją zgodnie ze wskazówkami z www jednak i tak otrzymuję komunikat:

Strona www.thewitcher3.pl nie jest zaindeksowana w Google lub dodano ją ze złym przedrostkiem:

Jak mogę rozwiązać ten problem?
Dodano: 14-03-2013 22:17
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
To ja pozwolę sobie wkleić cały komunikat w którym jest udzielona zaraz odpowiedź:

Strona www nie jest zaindeksowana w Google lub dodano ją ze złym przedrostkiem: pragniemy przypomnieć, że system przyjmuje strony zarówno z www jak i bez... lecz warunkiem dodania strony do systemu bez www jest brak subdomen w danej domenie - w innym przypadku możliwe jest dodanie tylko tych subdomen domeny o ile spełniają one kryteria systemu.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1