nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » O systemie
Czemu cen pkt jest taka niska?

Dodano: 28-09-2008 19:04
odrim
Zarejestrowany: 21-07-2008
Witam,
Zastanawiam się od dłuższego czasu czemu paczka 100k pkt jest taka tania, można już ją kupić od 100zł. Skuteczność systemu jest duża i cały czas rośnie wraz z ilością domen, czy z czasem cena pkt wzrośnie? Gdyby sprzedaż pkt była bardziej opłacalna to osobiście mógłbym polecić 2 osoby które na wstępie dodają do systemy po 50-60 domen.

Pozdrawiam
Dodano: 28-09-2008 22:51
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Witaj,
W dużym skrócie można by powiedzieć że popyt nie nadąża za podażą - w ciągu 3 m-cy w systemie zostało dodanych 13000 domen które generują wysoką podaż... popyt także rośnie co widać po ilości aktywnych przelewów lecz zanim dorówna wielkością podaży zapewne minie trochę czasu...
Dodano: 29-09-2008 02:29
Użytkownik usunięty Jak napisał GLA w krótkim czasie dużo ludzi dodało sporo domen i ma sporo punktów które chce sprzedać, obecnie więcej jest sprzedających niz kupujących. Jak ludziska pooddają punkty (ciężko nazwać to sprzedażą za tak marne pieniądze :) ) i będzie więcej kupujących niż sprzedających cena będzie wzrastać. Ot taka przypadłość ekonomii ;]
Dodano: 30-09-2008 23:25
Użytkownik usunięty Oby to szybko nastąpiło ;-)
Dodano: 30-09-2008 23:42
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
http://www.gotlink.pl/forum/topic/273-gielda-punktow-2/

Jest szansa że to pomoże...
Dodano: 01-10-2008 15:36
trytox
Zarejestrowany: 23-07-2008
Też zauważyłem, że cena dość znacząco spada - dobrym krokiem było wprowadzenie czasowych ofert - teraz, Ci co 'dla jaj' dają ogłoszenie sprzedaży 100k za 40zł i potem o tym zapominają a oferty wiszą i 'psują rynek'.

Ja mam jeszcze takie pytanie - czy jak sprzedam pkt. i moje pkt minus przelewy wychodzące = będzie mniej niż jest w ofercie, to taka znika automatycznie ?
Dodano: 01-10-2008 16:34
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
W sytuacji o której pytasz w ciągu godziny nastąpi przeliczenie dostępnych przez Ciebie punktów - gdy pozostała ilość będzie mniejsza niż 10k to oferta zostanie usunięta a jeśli będzie to ponad 10k to ilość punktów zostanie skorygowana do ilość dostępnych przez Ciebie punktów na koncie.

Zachęcamy również do przesyłania informacji na temat swoich partnerów tak abyśmy mieli podstawy do przyznawania lub odbierania statusu Dobrego Partnera.
Dodano: 04-10-2008 14:59
odrim
Zarejestrowany: 21-07-2008
dzięki za odpowiedz, obecnie sytuacja się trochę poprawiła bo oferty cenowe są już bardziej opłacalne.

Pozdraiwam
Dodano: 12-10-2008 07:21
Użytkownik usunięty Sporo ludzi wchodzi w system głównie żeby wyprodukować punkty a następnie je opchnąć..czy to tylko ja mam takie wrażenie?
OT - w jaki sposób weryfikowane są dodawane strony?
tzn. z tego co widzę to dodanie jednej strony chocby 6-cio letniej z PR4 z kilkudziesięcioma podstronami to te same punkty co 8-10 swieżutko zaindexowanych dziewiczych PR0..
Nic tylko "produkować" dziewiczki, indexować je i do kotła zpunktami..tylko jaki pożytek z linka na takiej stronie?
Myślalem że ten system to jakiś przebuj- a tak przynajmniej pisał ktoś, ale na logikę to wyczuwam kolejną produkcję punktów na użytek zarobkowy.. a może ktoś mnie wyprowadzi z błędu..
Dodano: 12-10-2008 11:29
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Rozumie że wnioski wyciągnąłeś zestawiając domeny 24313 i 24312 i wtedy Ci wyszły takie proporcje 1:8 - ale zauważ jakie rozbieżne ilości linków przy tym ustawieniu ustawiłeś i porównujesz.
Jeśli nie będą różnic się tym jednym czynnikiem to proporcje wynoszą 1:30 a już całkowicie inne proporcje będą na stronach o wyższym site.
Dodano: 13-10-2008 14:07
Użytkownik usunięty destin: a co w tym zlego? ja tez robie punkty glownie na sprzedaz, bo istnieje wiele firm, ktore woli kupic punkty niz stawiac zaplecze.

Ty chyba uwazasz, ze swl jest po to, zeby pozycjonowac ciezkie frazy na wysokie pozycje. nie bede Ci z bledu wyprowadzal, bo 'pozycjonowanie nie jest dla kazdego'. jezeli nie wiesz po co sa swl'e i jak dzialaja - nie pisz takich rzeczy
Dodano: 09-11-2008 21:56
odrim
Zarejestrowany: 21-07-2008
Teraz cena pkt jest dosłownie śmieszna, oby nowy algo zmienił sytuację ;)
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1