nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pozycjonowanie
Wahania pozycji

Dodano: 11-10-2012 16:15
dawidbenito
Zarejestrowany: 16-04-2009
Witam wszystkich

Ostatniego czasu zaobserwowałem dziwne zachowania pozycji fraz.
Mimo stałego doładowania po 1500 punktów ns frazę i dosyć intensywnego katalogowania strony pozycje zaczęły się umacniać do czasu.
W chwili obecnej przegrupowałem pozycjami frazy i pozostawiłem tym które się utrzymywały na pozycji 1-3 tyle samo punktów, zaś słabszym pozycją dodałem po 100 punktów i łącznie mają 1600 pkt na frazie. Pozycje poza 100 potraktowałem ulgowo i nadałem po 1400pkt co sprawiło po 3 dniach małą rewolucję co mnie nawet zaskoczyło. Pozycje te w 40% wyklarowały się w top 10.

Bardzo proszę o informacje co w przypadku gdy pozycje które miałem ponad 4 lata na 1 miejscu nagle zaczęły spadać mimo nie przesadnych starań o ich dobro.

Kiedyś podczas zmiany kategorii z inne na handel pozycje słabsze zaczęły się umacniać w chwili obecnej już na nie ten zabieg nie działa co mnie bardzo ciekawi dlaczego?
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1