nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pozycjonowanie
NAGŁY SPADEK z wynikach

Dodano: 26-09-2012 10:12
Użytkownik usunięty Mój promowany serwis www.milosnlinia.pl pod jednym Anchorem "sex telefon" spadł z pozycji 8 na 180 w wyszukiwarce google.

Jak to możliwe że nagle zaistniał taki spadek? Proszę o pomoc.

Dodam, że serwis gotlink.pl podaje pozycję dla tego Anchora nadal 8.
Dodano: 26-09-2012 11:12
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
GotLink.pl nie promuje fraz erotycznych - pozycjonuj tą frazę na stronach erotycznych w SeoMatik.pl
Dodano: 26-09-2012 12:33
Użytkownik usunięty dziękuje, mam jeszcze 1 pytanie - czemu w takim razie wcześniej pozycjonowanie za pośrednictwem gotlink.pl było efektywne dla tego serwisu a teraz jest klapa i z 8 miejsca spadło na 180 - jak to możliwe?
Dodano: 26-09-2012 15:22
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Trudno powiedzieć kiedy to spadło gdyż z tego co mam możliwość podejrzenia monitoring nie był w sposób ciągły aktywny dla tej frazy. Natomiast o samych przyczynach trudno tutaj dyskutować - generalnie pozycjonowanie tylko linkami które nie są tematyczni powiązane ze stroną, długoterminowo nie jest najlepszym rozwiązaniem. A w przypadku rotacyjnych linków, takich linków nietematycznych poszło zapewne zdecydowanie zbyt dużo... stąd moja powyższa propozycja żeby przychodzące linki pochodziły jednak ze stron o tej samej tematyce tzn. erotycznej. Jak również zgodnie z regulaminem linkowanie frazami erotycznymi jest zabronione, chociażby z powyższego względu...
Dodano: 28-09-2012 08:54
ap_seo
Zarejestrowany: 29-01-2010
nie dosc ze nietematyczne to jeszcze do tego niestale,
google "nie lubi" stron do ktorych znikaja linki
Dodano: 28-09-2012 08:57
Użytkownik usunięty Miłosna linia = sex telefon
więc co w tym nietematycznego?
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1