nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » O systemie
Tymczasowe wyłączanie emisji linków

Dodano: 14-08-2012 09:00
Użytkownik usunięty Cześć,
mam aktualnie na swojej stronie emisję linków Gotlinka, ale sam nie wyświetlam nigdzie swoich linków. Chciałbym tymczasowo wyłączyć emisję u siebie, ale tak, żeby nie zostać zbanowanym.
Za jakiś czas będę chciał ponownie wyświetlać linki u mnie i moje u kogoś.
Czy ktoś może poradzić jak to zrobić? Pozdrawiam.
Dodano: 14-08-2012 10:57
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Wystarczy tylko usunąć instalację ze strony systemowej a domena w systemie deaktywuje się bez żadnych konsekwencji :)
Dodano: 14-08-2012 11:51
Użytkownik usunięty Nie zrozumiałem. Mam usunąć domenę z http://www.gotlink.pl/manager/sites/ czy wyrzucić kod ze strony mojej (wraz z plikami z serwera)?
Dodano: 14-08-2012 12:11
ap_seo
Zarejestrowany: 29-01-2010
sam kod wystarczy
Dodano: 14-08-2012 12:38
Użytkownik usunięty Usunąłem sam kod.
Dzięki za info.
Pozdrawiam
Dodano: 14-08-2012 16:29
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Instalację... to przede wszystkim pliki systemowe :)
Dodano: 28-08-2012 14:41
airpres
Zarejestrowany: 09-12-2011
Nadal nie jest dla mnie ta kwestia całkiem jasna, tak wiec pozwolę sobie dopytać.

Mam na stronach umieszczenie inkludowanie kodu gotlinka na mniej więcej takiej zasadzie:
if ( $swl === TRUE ) {
	include [...kod gotlinka...]
	$gotlink = explode...
}


I potem dalej w kodzie strony wyświetlanie linków:
if ( isset($gotlink[0]) echo $gotlink[0]; 

itd, dla maks. 7 linków.

1. Czy same ustawienie $gotlink na FALSE również spowoduje, że system zdeaktywuje sobie w prawidłowy sposób domeny, które chcę tymczasowo odłączyć z systemu?
2. Czy KONIECZNE jest usunięcie plików i folderu gotlinka by nie było bana?
Dodano: 28-08-2012 16:38
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Możesz zrobić tak jak podajesz ale wtedy jest konieczne chociaż usunięcie z panelu systemu takiej domeny - w momencie kiedy stwierdzisz że emisja linków miałaby powrócić to bez problemu dodasz ponownie ją do panelu swojego konta w systemie.
Dodano: 28-08-2012 20:53
airpres
Zarejestrowany: 09-12-2011
Teraz dopiero zauważyłem, że w powyższym swoim poście napisałem ustawienie $gotlink na FALSE a chodziło mi oczywiście o ustawienie $swl na FALSE.
Ale sądzę, że pomyśleliśmy o tym samym.
W zasadzie z jakiegoś powodu myślałem, że domen nie można ot tak usuwać z systemu bez konsekwencji. Pewnie mi się z seomatikiem pomyliło.
Dzięki za pomoc.
Dodano: 28-08-2012 21:43
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Zapewne tak gdyż w stałym systemie link ceniony jest za swoją stałość a w rotacyjnym nie ma to znaczenia więc i nie ma konsekwencji :)
Dodano: 14-09-2012 15:00
Patryk
Zarejestrowany: 07-07-2012
A ja chciałbym poprosić/zaproponować dodanie przycisków "wstrzymaj wyświetlanie linków" oraz "odśwież stan witryny"
Czasem potrzebuję znacznie mniej linków niż używam punktów i chciałbym normalnie, jednym kliknięciem zatrzymać wyświetlanie linków.
Dodano: 14-09-2012 15:32
Użytkownik usunięty To zabierasz punkty z grupy albo zmniejszasz ich ilość ^^
Dodano: 24-09-2012 14:39
Patryk
Zarejestrowany: 07-07-2012
dvvb - Widać nie rozumiesz po polsku.
Mając dajmy na to dwie czy trzy domeny chcę tymczasowo całkowicie wyłączyć swl na jednej ze stron bez usuwania kodu. Twoja propozycja tylko zmniejsza ilość wyświetlanych linków i nie sprawdzi się np jak domena dostanie bana/filtra lub chcę dać odpocząć.

Stąd pytanie o możliwość łatwego wyłączenia emisji na konkretnej stronie, a nie zmniejszenia ilości wyświetlanych linków.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1