nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » O systemie
Kryteria jakości gotlink

Dodano: 12-06-2012 18:30
ap_seo
Zarejestrowany: 29-01-2010
W zasadzie to nie spotkałem się żeby to było gdzieś dokładnie wyjaśnione.
Mam kilka pomysłów na duży site (niestety raczej nie takich jak milionowcy :(, ale powinno starczyc na waciki) tylko nie chce zeby bylo ze sie napracuje a pozniej strona zostanie usunieta z systemu z jakichs wzgledow.
Zatem czy istnieje jakas minimalna ilosc tekstu/stronie? Co jesli przykladowo mamy blog lub strone zawierajaca tagi i podstrony wielu pojedynczych tagow zawieraja tylko krotka zajawke wpisu? Albo na stronie/blogu jest kilkukrotnie powielona tresc (np we wpisie, stronie kategorie, tagu itp)?
Ewentualnie jakies inne zakazy/zalecenia, a moze porady? :)
Albo np co jesli strona w gogle bedzie miala powiedzmy site:1000 ale polowa z tych stron w serwisie bedzie usunieta (np w zwiazku z przebudowa lub z innego powodu) ?
Dodano: 12-06-2012 22:46
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Tutaj oceniającym jest tylko Google - a system jest punktującym wg regulaminu. Więc póki Google pozytywnie ocenia to my pozytywnie punktujemy i nie ma się czym martwić :)
Dodano: 16-06-2012 10:30
ap_seo
Zarejestrowany: 29-01-2010
czyli jesli mam strone gdzie sa faktycznie 2wpisy, ale mocno otagowane i site wynosi np. 100 to moge taka strone dodac?
Dodano: 16-06-2012 14:43
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Bazujemy tylko na ocenie jakości której dokonuje Google - odcinamy się od ocen typu "widzimisię" moderatorów :)
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1