nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » O systemie
Ustawienia dla nowego linku - początkujący

Dodano: 06-02-2012 18:38
Użytkownik usunięty Nie mogę znaleźć informacji jaką liczbę punktów przydzielić do nowego linku (i w ilu lokalizacjach będzie on wyświetlany).
Pytanie pewnie trywialne.
W pomocy jest info, aby nie przesadzić z punktami bo można wpaść w filtry lub dostać bana.
Dodałem dwa linki. Przydzieliłem do nich powiedzmy po 5000 punktów.
Jest teraz możliwość ustawienia ile linków ma być wyświetlane dziennie? (jeśli tak to gdzie to ustawić). Codziennie będą odejmowane punkty z puli przydzielonej (5000) ?
Czy przydzieliłem za dużo punktów dla linku?
Jak skonfigurować linki na początku aby było dobrze i aby nie wpaść w filtry.
Dodano: 06-02-2012 20:46
sttorm
Zarejestrowany: 23-07-2008
odpowiedz na twoje pytania:

Nie mogę znaleźć informacji jaką liczbę punktów przydzielić do nowego linku (i w ilu lokalizacjach będzie on wyświetlany).

- to jest system rotacyjny codziennie losowana jest nowa lokalizacja do twoich linków, ilośc lokalizacji zalezna jest od punktów jakie przydzielisz.


Dodałem dwa linki. Przydzieliłem do nich powiedzmy po 5000 punktów.

- dałeś wg mnie za dużo pkt jeśli to nowa strona - 500pkt wystarczy

Jest teraz możliwość ustawienia ile linków ma być wyświetlane dziennie? (jeśli tak to gdzie to ustawić).

- Tylko decydujesz ile punktów - jedna lokalizacja top chyba teraz 20 pkt jak dobrze pamietam

Codziennie będą odejmowane punkty z puli przydzielonej (5000) ?

- nie. punkty sa stałe, tzn codziennie w zależności od ilości linków losuja ci sie lokalizacje


Czy przydzieliłem za dużo punktów dla linku?

- wg mnie TAK, za duzo - chyba że jest to stara strona, mająca sporo innych linków


Jak skonfigurować linki na początku aby było dobrze i aby nie wpaść w filtry.

- najlepiej kilkanaście linków na każdy od 100 do 500 pkt jeśli to nowa strona

nikt ci nie zagwarantuje że nie wpadniesz w filtr czasami 100 pkt zaszkodzi a czasami przy 20 000 nic nie będzie - bez znajomości strony ciężko powiedzieć, (ale nie podawaj jej tu, konkurencja nie spo)
Dodano: 06-02-2012 22:14
Użytkownik usunięty Dziękuję bardzo za wyczerpującą odpowiedź!
Teraz jest wszystko jasne ;)
Domeny mają już po jakieś 5 lat.
Nie mam jakiegoś parcia, więc dam po 250 na domenę.
Jeszcze raz dziękuję!!
Dodano: 07-02-2012 08:06
sttorm
Zarejestrowany: 23-07-2008
jak maja tyle lat i były spokojnie linkowane to na kilka fraz możesz dac po tyle punktów (na kazda z nich), zawsze lepiej linkować kilka fraz i z czasem możesz zwiększać ilośc punktów przydzielanych na dany link, aż do osiągneicia oczekiwanego rezulatatu
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1