nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pomoc
Instalacja na pbboard-jak?

Dodano: 16-11-2011 15:23
Użytkownik usunięty Witam
jak dodać kod
<?php
include("mójnumerid.php");
echo showGotlink();
?> 

do forum skryptu pbboard
Dodano: 16-11-2011 23:10
Użytkownik usunięty chmody prawidłowe -obecnie folder 777 plik 666
stosowałem wszystkie możliwe chmody
wyświetla sie tylko do strony gotlink.pl link
z komunikatem nie można odczytać z pliku
Dodano: 17-11-2011 00:18
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Na oko widać że są złe co potwierdza komunikat więc cóż to za stwierdzenie że chmody są prawidłowe? Proszę spróbować dla pliku i folderu 755.

Na panel dopisałeś że to hekko - odpuść sobie ten hosting albo skorzystaj z rady innego usera: "System dzisiaj z pomocą BOKu serwera zadziałał również na Hekko.pl"
Dodano: 18-11-2011 08:56
Użytkownik usunięty Hekko mi odpowiedziało
Od: Hekko.pl - Biuro Obsługi Klienta 2 KB
Do: mojemail@gmail.com
Temat: [#475115] Pytanie
Data: 2011-11-18 08:44:24


Witam serdecznie,

Szanowny Panie, informuję, że nie ma technicznej możliwości aby systemy wymiany linków były w jakikolwiek sposób przez nas blokowane.

------------

Chmody już ustawiam jakie sie da i nie działa

------------

i co Wy na to??????????

Od: Hekko.pl - Biuro Obsługi Klienta 2 KB
Do: moimmail@gmail.com
Temat: [#475115] Pytanie
Data: 2011-11-18 08:58:38


Witam serdecznie,

Takie tłumaczenia nie dowodzą w żadnym wypadku winy serwera, zresztą nie da się w żaden sposób zablokować technicznie systemów wymiany linków.
****************
wynika ze to wina systemu a nie hostingu hekko!
Dodano: 18-11-2011 09:04
Użytkownik usunięty Administracja tego systemu żyje chyba w czasach kamienia łupanego.
Od dawien dawna na większości serwerów nie są potrzebne żadne egzotyczne uprawnienia. Darujcie sobie sprawdzanie ich jeśli php uruchamiane jest na prawach użytkowników.

Niby jak można zablokować SWL-e? Słucham? Żałosne jest również twierdzenie, że współpracujemy z konkurencją. Jakieś dowody czy tylko jako pomówienie mamy to traktować?
Dodano: 18-11-2011 09:15
Użytkownik usunięty i wszystko jasne

Od: Hekko.pl - Biuro Obsługi Klienta 2 KB
Do: moimmail@gmail.com
Temat: [#475115] Pytanie
Data: 2011-11-18 09:10:33


Witam serdecznie,

Bardzo mi przykro, tak jak napisałem na forum, administracja używa przestarzałych metod co również może stanowić problem. Dodatkowo pomówienia jakobyśmy współpracowali z konkurencją utwierdzają mnie w przekonaniu, że to oni nas blokują.

***************


Wiec Panowie...sprawdżcie swój system


Zrobie screen całosci..aby nie znikło z sieci do wyjaśnienia
Dodano: 18-11-2011 13:48
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Hekko, jak jesteś taki mądrala to wskaż swojemu klientowi dlaczego są problemy w tym temacie - znasz się na instalacji więc przyczynę chyba ustalisz.

Po drugie z Wami problem jest od samego początku co stwierdzali inni użytkownicy na tym forum, próbujący podłączyć system - oczywiście inne 500.000 serwisów działających u konkurencji tego problemu nie miało.

Uwaga - osobiście nie polecamy tego hostingu!
Dodano: 18-11-2011 14:12
neon103
Zarejestrowany: 27-07-2008
Ten hosting moim zdaniem nie jest warty uwagi. Pamiętam jak w 2009/10 roku straciłem przez awaryjność serwera kilkaset tysięcy punktów. Przeniosłem się do linuxpl.com i jestem bardzo zadowolony! Zero problemów...
Dodano: 18-11-2011 14:23
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Stwierdzanie że "Administracja tego systemu żyje chyba w czasach kamienia łupanego" jest naprawdę adekwatne do poziomu tego hostingu.
Dodano: 18-11-2011 16:17
Użytkownik usunięty Wiem,że to ściema ze strony hekko...gdyż próbowałem zainstalować
również inne systemy w tym jeden z nowoczesnych(nie podam linka ze zrozumiałych względów).niejednokrotnie miałem problemy z hekko...
...najzwyklejsze pady serwera były kwitowane
"Niezauważyliśmy niczego"to wina Pańskiego internetu"
uśmiałem się,bo skoro mając konto na linux...działo w tym samym czasie wszystko,a na ich serwerku muliło ze szkoda słow..napisałem,że to sie często zdarza(obecnie również) to otrzymuje od ich pracownicy emaile"Z naszej strony wszystko działa ibla blabla"Jka może działać,skor mam zwiechy..?nawet nie chce mi sie juz do nich pisać...mam mały skrypcik pbboard,codziennie optymalizuje baze(nawyk codzienny o 5 rano hehe)qa stronka jak muliła tak muli..o ftp nie wspomne ile musze czekać na połączenie ..i tu..również pisałem do nich co jest..to mi kazała "ichtapracownica"zmienić klienta na filezilla= hahaha bo ja tylko tego używam..więc Drogi Panie adminie z hekko....darujmy sobie te wasze ściemy...mam wszystkie maile od was i..nadają sie one jedynie na demotywatory (pomine kilka w których mi Pan pomógł z bazą gdy jeszcze konta nie opłaciłem :D ).Ja rozumiem Pana obronę...każdy takby kręcił...ale to nie droga do sukcesu...wystarczyło sprawdzic ustawić i byłoby okay...a tak...asfaltuje Pan sobie drogę jak Polscy budowniczy naszych autostrad....resztę dopisze Panu przyszłość.

Z poważaniem
hostingfiles.pl
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1