nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pomoc
Publiker - podlinkownie wpisów

Dodano: 31-10-2011 08:25
djbit
Zarejestrowany: 30-10-2011
Witam,
dopiero zaczynam przygodę z SWL i mam już problem.

Jeżeli w publikerze ustawiłem podlinkowanie wpisów na 8 dni to gdzie mam ustawić teraz, aby wpis podlinkował 1000pkt?

W gotlink ustawiłem sobie grupę "publiker" na 20000pkt. i przy dodawaniu linków ustawił mi po 6000pkt dla linku, gdzie mam to ustawić aby każdy wpis był dopalony tylko 1000pkt ?
Dodano: 01-11-2011 10:45
sttorm
Zarejestrowany: 23-07-2008
jak masz 20 000 na grupę musisz dodac 20 linków z tym samym priorytetem, będziesz miał wtedy 1000 pkt na dany link przeznaczony lub projekt multilinka
Dodano: 16-01-2012 12:54
Użytkownik usunięty Witam,
jako początkujący mam pytanie:
mam grupę "publiker" a w niej kilka multilinków każdy z innymi anchormai (na inne strony), czy ustawiając w Publikerze podlinkowanie z mojej grupy sam rozpozna które multilinki (z jakim anchorem) ma podlinkować czy mam stworzyć dla każdego anchora (bądź grupy anchorów) osobną indywidualną grupę z przydizałem pkt...?
Nie wiem czy jasno się wyraziłem ale prosze o rozwianie moich wątpliwości

Pozdrawiam
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1