nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Ostrzeżenia i bany
Ban?

Dodano: 27-07-2011 17:14
Użytkownik usunięty Witam, mam drobne pytanko, z jakiego powodu mój serwis został zbanowany? Do tego czasu wszystko było w jak najlepszy porządku, wróciłem do GotLink po blisko roku "abstynencji", wszystko było okej, aż nagle patrzę i widnieje komunikat że strona została zbanowana...
Dodano: 27-07-2011 17:26
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Serwis nie wyświetlał linków w sposób zgodny z regulaminem systemu.
Dodano: 27-07-2011 19:44
Użytkownik usunięty Mogę się dowiedzieć o co dokładnie chodzi? Bynajmniej linków ani nie ukrywałem, ani nie dodawałem atrybutu "rel", zawarte linki były między tagami "body", więc?
Dodano: 27-07-2011 21:33
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Linki są ukryte dla Google - na PW wysłałem link pod którym można to potwierdzić.
Dodano: 27-07-2011 21:42
Użytkownik usunięty Przepraszam za to bardzo, nie było to ani celowe ani ustawione przez nas - wszystko przez aktualizację jednego z modułów i zwykłe przeoczenie (tym bardziej że jak da się zauważyć, linki wyświetlam użytkownikom). Błąd został poprawiony.

Mogę jakoś podziękować i ew. zatrzeć te błędy? Może przedstawię łopatologicznie prosty sposób instalacji GotLink w systemie IP.Board w wersji 3.x? :-)
Dodano: 28-07-2011 00:09
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Poproszę. Wracając do Twojej domeny warto abyś zredukował liczbę linków wychodzących gdyż przy obecnej wartości nastąpi gwałtowne zredukowanie punktów otrzymywanych za serwis...
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1