nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pozycjonowanie
Multilink - zasady działania

Dodano: 02-05-2011 18:20
Użytkownik usunięty Wszyscy piszą ile przydzielać punktów na multilinki, lecz nikt nie napisał co to dokładnie jest i jak to zrobić.

Jako, że ja jestem zupełnie zielony jeśli chodzi o tego typu systemy zadaje pytanie.

Na razie mam 1400 punktów.i dodałem nowy link o wartości 1000 punktów.
Zapisałem wszystko jest OK. Tylko pytanie co mam dokładnie ustawić w kategorii "multilink"? Czy do mają być anachory - czyli frazy i lista linków czyli linki do moich podstron?

Ustawiłem to na takiej zasadzie, że przydzieliłem do LINKU 1000 punktów.
Następnie stworzyłem multilink z 9 anchorami i 9 linkami do podstron na mojej domenie. W miejsce "zmień po min." wstawiłem 10.

Czy ktoś może zweryfikować czy ustawilem dobrze?
Dodano: 02-05-2011 19:57
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Dlatego zawsze warto najpierw zapoznać się z opisem danego narzędzia:

http://www.gotlink.pl/news/read/24-multilink-wspomaganie-indeksowania

Ale z tego co podałeś, sądzę iż skonfigurowałeś go poprawnie.
Dodano: 02-05-2011 20:50
Użytkownik usunięty Ustawiłem to tak jak u góry napisałem i automatycznie anchor nazwał się RELACJE. Dlaczego już od dobrych kilku godzin mam cały czas 0 pobrań?
Do czego służą pobrania?
Dodano: 03-05-2011 02:19
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Pobrania, to liczba linków które zostały wysłane na inne strony systemowe. Im większa liczba przydzielonych punktów na link tym większa liczba pobrań. W statystykach możesz śledzić koszt 1 pobrania w systemie.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1