nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pomoc
Zadbaj o jakość swoich serwisów a punktacja na Twoim koncie wzrośnie nawet o X%

Dodano: 23-04-2011 14:58
Użytkownik usunięty Witam,

Zastanawia mnie jedna rzecz.Otóz dodałem kilka stron do systemu spełniając wszystkie warunki all stronkami site>200 bl > 200.Co oznacza komunikat Zadbaj o jakość swoich serwisów a punktacja na Twoim koncie wzrośnie nawet o x%.W panelu nie mam podanych konkretnych warunków, myślałem ze jak spełnie warunek site i bl to dostane ten bonus a w rzeczywistości ni ma nic.

Mam też problemy z dodaniem stron.Site ktory pokazuje system w żadnym stopniu nie odzwierciedla realnego sita.Mam strony ktore maja site powyzej 10k a system wywala blad ze ta strona nie jest nawet zaindeksowana przyklad? elisione.pl albo doda i wpisze ze site np 20 zamiast 10k...

Pozdrawiam
Dodano: 23-04-2011 20:11
magnesart
Zarejestrowany: 08-10-2008
System zlicza site z www w przypadku wykrycia subdomen. Każdą z subdomen powinieneś dodać z osobna i pamiętać o karach za przekroczenie limitu 10 subdomen na domenę.
Dodano: 23-04-2011 20:41
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
fx-62, prześlij mi hasło do konta na formularz kontaktowy abym mógł sprawdzić co tam dokładnie widzisz lub napisz jaki procent tam Ci się wyświetla. Z tego co widzę to takiego komunikatu w ogóle mieć nie powinieneś gdyż wszystkie Twoje strony są zgodne z kryteriami systemu a więc nie posiadasz żadnych redukcji za zbyt niskie parametry.

W przypadku drugiej sprawy to tak jak napisał Magnesart a pełna wykładnia tej zasady znajduje się pod adresem: http://www.gotlink.pl/forum/topic/1035-dlaczego-czasami-nie-mozna-dodac-serwisu-bez-www/#1035
Dodano: 23-04-2011 22:09
Użytkownik usunięty Wszystko jasne.Co do bonusu to już znikł i wygląda na to, że wszystko jest w porządku.
Dziękuje za pomoc.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1