nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pomoc
Jak dobrze zacząć

Dodano: 06-04-2011 22:36
Użytkownik usunięty Witam wszystkich ....
Mam pytanie dotyczące samego działania systemu .
Otóż strona wrzucona i aktywna i co dalej jak dodać linki i gdzie to się robi ??
Dodano: 07-04-2011 12:58
forvm
Zarejestrowany: 29-12-2008
Po zalogowaniu odnośniki dodasz w zakładce "linki". Najlepiej dodaj sobie grupę "Dodaj nową grupę", przypisz tam punkty. Wchodzisz do dodanej grupy i zobaczysz formularz "Dodaj nowy link" wypełniasz w nim adres url, anchor, wybierasz kategorię itd. Klikasz "dodaj" i gotowe.
Dodano: 08-04-2011 22:35
Użytkownik usunięty Wszystko ok tylko co mam wpisać w anchor i do czego służy ortaz title , text przed text po ...
Posiadam stronę www i chciałbym pozycjonować frazy :
elektryk wrocław
elektryka wrocław
montaż anten wrocław
Dla mnie jest to trochę nie zrozumiałe a nie chce gafy popełnić bo mni zbanują
Dodano: 09-04-2011 21:06
bioptak
Zarejestrowany: 03-08-2009
w anchor wpisujesz swoje pozycjonowane wyrażenie , w pole url adres www swojej strony.

Tekst przed i po służą wzmocnienu linka możesz wpisać w tekście przed i tekście po swoje wyrażenie pozycjoneowane, np.:

(tekst przed) Dupa jasiu jasiu dupa (teraz anchor - pozycjonowane wyrażenie) jasiu dupa (oraz tekst po) jasiek dupa.

W ten sposób stworzysz link który ma tekst przed i po podobny do anchora (pozycjonowanego wyrażenia) i link będzie mocniejszy.

Każde wyrażenie osobno - jako osobny link robisz, nie wszystko w jednym.

Pozdrawiam!
Dodano: 10-04-2011 08:05
Użytkownik usunięty Acha niby już wszystko jasne ... Dzięki bardzo za pomoc
A czego unikać aby nie dostać bana itp ?
Dodano: 11-04-2011 12:30
bioptak
Zarejestrowany: 03-08-2009
Nie dodawać 100000 pkt na hasło na dzień dobry ;)

Nie kopiować treści na swojej stronie.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1