nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » O systemie
Linki wychodzące

Dodano: 04-02-2011 10:37
mario5
Zarejestrowany: 28-01-2011
Ponownie ja, jestem na etapie podstaw, proszę o wyrozumiałość. Od razu zaznaczam że przeszukałem to forum nt interesującego mnie tematu, i mimo to musze zadać pytanie.
W regulaminie jest napisane że za 10 linków prowadzących do innych stron następuje redukcja punktów o 70 %. Czyli jeżeli mam serwis który przykładowo opisuje marki samochodów, załóżmy że jedna marka - 1 podstrona i na każdej takiej podstronie mam link do strony firmowej danej marki, a opisanych marek samochodów jest np 100 to system redukuje mi punkty o 70 %. Czyli mija się z celem dodawanie do systemu takich stron jak portale albo serwisy branżowe, gdzie siłą rzeczy linków do innych stron może być bardzo dużo. Już nie wspomnę o katalogach, gdzie przecież linków wychodzących z założenia ma być dużo. Wynikało by też z tego że zaplecze nie może być zarazem typowym zapleczem gdzie w ten czy inny sposób wstawiam linki do stron pozycjonowanych i zapleczem pod Gotlinka. Proszę mnie oświecić, bo to ważne jak dalej mam budować zaplecze.
Pozdrawiam!
Dodano: 04-02-2011 10:57
bioptak
Zarejestrowany: 03-08-2009
Tu chodzi o stronę główną, a raczej ilość linków na każdej podstronie.
Nie suma wszystkich wychodzących dla danego serwisu.

Jeśli na stronie głównej, po podpięciu gotlink masz nie więcej niż 9 linków wychodzących (7 od gotlink + maks 2 jakieś swoje np. do marki samochodu - jak napisałeś) to nie masz co martwić się o cięcie pkt. w gotlink).
Dodano: 04-02-2011 11:07
mario5
Zarejestrowany: 28-01-2011
Czyli bierzemy pod uwagę jakby każdą podstronę z osobna.
Ok to już mi rozjaśniło temat. Czyli jeżeli mam np 1000 podstron a na każdej wychodzących i 5 linków gotlinka i dodatkowo 5 linków to wszystko ok.

Oczywiście chodzi o linki wychodzące na zewnątrz, mam nadzieję.

Bioptaq - bardzo dziękuję za odpowiedzi!
Dodano: 04-02-2011 11:08
mario5
Zarejestrowany: 28-01-2011
A nie, w przykładzie podałem o jeden link za dużo na podstronę -czyli powinno być np albo 4 linki gotlina albo 4 linki wychodzące.
Dodano: 04-02-2011 11:15
mario5
Zarejestrowany: 28-01-2011
Czyli tak czy inaczej katalogi odpadają.
A jak na stronie głównej mam tylko 5 linków gotlinka, na 1 podstronie też mieszczę sie w 9 linkach a na następnej mam już 100 linków wychodzących - wówczas obliczam średnią?
Dodano: 05-02-2011 17:47
eria86
Zarejestrowany: 03-06-2009
http://www.gotlink.pl/forum/topic/1768-1-marca-linki-wychodzace/
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1