nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » O systemie
Spadek.

Dodano: 04-02-2011 10:07
mario5
Zarejestrowany: 28-01-2011
Witam
kilka dni temu utworzyłem linka dla jednego z moich serwisów i przydzieliłem 1000pkt.
Dzisiaj odnotowałem spadki w interesujących mnie frazach, w tym fraza na którą utworzyłem anchor.( o 6 miejsc). Wiem że to nie duży spadek jak i nie dużo pkt-ów, jednak raczej spodziewałbym się odwrotnego trendu lub chociaż ustabilizowania osiągniętej pozycji. Poproszę o komentarz.
Pozdrawiam.
Dodano: 04-02-2011 10:54
bioptak
Zarejestrowany: 03-08-2009
To znaczy że spadek nie był związany z gotlinkiem, tylko innymi czynnikami.

1000 pkt to za mało, aby w tydzień zrobić cokolwiek (chyba) - tym bardziej przyczynić się do spadku!

Ja bym na Twoim miejscu szukał przyczyny w czymś wcześniej, co się działo jeszcze tydzień wcześniej.

To jest moje zdanie.

Pozdrawiam!
Dodano: 04-02-2011 12:52
Użytkownik usunięty jak sam widzisz - spadki masz na wszystkich frazach, nie tylko na tej, ktora jest linkowana gotem.
za malo danych by wogole cos sugerowac. nowa domena, stara domena, jak czesto aktualizujesz tresc. zmieniales moze grafike ostatnio, serwer, itd itd

cofnij sie jeszcze tydzien przez uzywaniem gota i pomysl czy nie bylo jakichs zmian
Dodano: 04-02-2011 13:27
mario5
Zarejestrowany: 28-01-2011
Domena ma ok 2 m-cy. W tym czasie zdążyłem chyba raz oś dodać. zobaczę co się będzie działo.
Dodano: 04-02-2011 14:34
Użytkownik usunięty czyli mloda domena. nie ma co panikowac.
typuje nawet teorie z bonusem za swieza tresc - mogles go utracic za brak aktualizacji
Dodano: 04-02-2011 15:16
mario5
Zarejestrowany: 28-01-2011
Bardzo dziękuje za odpowiedzi!
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1