nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pomoc
Dziwne naliczanie punktów i linków?

Dodano: 12-12-2010 11:49
Użytkownik usunięty Dodałem do systemu stronę z site równym 845, system przyznał mi 680 punktów ponieważ jak się okazało miałem bodajże 56 linków wychodzących - zostały policzone wszystkie przyciski 'social media'. Usunąłem domenę i dodałem ponownie po usunięciu przycisków z szablonu, teraz pokazuje 11 wychodzących co by się zgadzało lecz wszystkie te linki są 'nofolllow' - a gdzieś tutaj chyba czytałem iż takie linki nie miały być zliczane? Natomiast liczba punktów ponownie - 680. Może mi ktoś powiedzieć o co tutaj chodzi?
W seomatiku natomiast zastanawiam się kiedy się to zaktualizuje?

Druga rzecz, dla tej samej strony, dodanej do gotlinka i seomatika w tym samym czasie jeden pokazuje bl 200 a drugi 700?
Dodano: 12-12-2010 12:02
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Witaj,

Nie mogłeś u nas przeczytać takiej informacji o nofollow gdyż każdy link wychodzący ze strony zabiera część jej mocy - stąd nie można uzależniać punktacji od follow czy nofollow. Różnica w wyniku BL wynika z różnego czasu sprawdzania tego parametru. Jej poziom bl to obecnie tylko 7.

Poza tym zwróć uwagę iż strona nie będzie mogła brać udziału w systemie jeśli szybko nie naprawisz problemu:
Fatal error: Call to a member function fetchColumn() on a non-object in ...PDOEngine.php on line 101
Dodano: 12-12-2010 16:07
Użytkownik usunięty Jeśli chodzi o błąd to niestety nie mam na to wpływu - problem z hostingiem. Napisałem już ticketa... :/

Co do BL to nie wyraziłem się jednoznacznie, chodziło o inną stronę niż ta której dotyczy problem punktów.

Natomiast z "nofollow" jest mi to zupełnie obojętne, po prostu wydawało mi się iż czytałem coś innego. Grunt iż mamy jasność w tym temacie
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1