nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pozycjonowanie
Skrypty Katalogów

Dodano: 05-11-2010 12:39
Użytkownik usunięty Witam,

chciałem się zapytać doświadczonych w branży jakie wykorzystujecie skrypty do katalogów stron. Obecnie znalazłem kilka Otwarty_mini (chodzi mi), Easy_dir (problem z intalacją), Webmini (licencja). Czy są jakies darmowe dobre skrypty?

pozdrawiam
Dodano: 05-11-2010 19:11
sttorm
Zarejestrowany: 23-07-2008
easy-dir nie powinno być problemów - choć moze być jeden - jeśli nie działa ci Gotlink - zmień Templatke,kilka dostępnych teplatek niestety powoduje jakiś błąd i system nie działa,zmień na inna lub podstawową i zobacz czy działa

Hruicane - odradzam - potrafi zabić każdy serwer nawet 1 sztuka

qlweb - ja z nich korzystam, i jestem zadowolony,

webmni - nietstey licencja nie pozwala na inne systemy


- Teraz najważniejsze pytanie - do czego maja służyć te katalogi co chcesz je postawić
Dodano: 12-11-2010 08:22
Użytkownik usunięty No do SWL oczywiscie, wyszukałem kilka skryptów, czy ktoś mi powie który z nich się nadają do gotlinka, albo których w ogóle lepiej unikać: ?


Abix
Arfooo
BIZ Directory
CNCat
Dir Elite
Easy-Directory
EasyDir
ESyndiCat
Freeglobes
Hurricane
INDEXU
KDir
Linki4u
LinkSter
Mocne Linki
Otwarty mini
PHP Link Directory
Phpweby
Qlweb
Scuttle
Seodir
SEOKatalog
SkaLinks
SNCat
WebCatalog
WebMini
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1