nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pomoc
Ile linków

Dodano: 26-09-2010 12:42
Użytkownik usunięty Zapoznałem się wprawdzie z poradnikiem:
http://www.gotlink.pl/news/read/12-optymalne-zarzadzanie-punktami
niestety uważam go za mało przejrzysty. Jestem wysoko wykształconym człowiekiem, jednak poradnik ten jest mało czytelny dla kogoś, kto stawia dopiero pierwsze kroki w SWL.

Trzy dni temu dołączyłem ze swoją stroną zapleczową (xxx.eu PR 2) do Państwa systemu (ID 914950), uzyskując 5420 punkty (z tego co się zorientowałem, uzyskałem całkiem pokaźną ilość punktów za jedną zaledwie domenę).

Całość punktów (5.420) przeznaczyłem na linki zwrotne dla jednego tylko adresu (xxx.pl) i jednego anchora (xyz). Uzyskałem w ten sposób po 3 dniach 3416 pobrań. Adres linkowany (xxx.pl) ma PR 4, pozycjonowany jest od 2 lat na różne słowa kluczowe i frazy.

Pytanie:
Czy w takiej sytuacji przeznaczenie 5420 punktów jest rozsądne?
Ile realnie linków uzyskuję w ten sposób?




Pytanie dodatkowe, na marginesie:
Czy zaznaczenie opcji "Sprawdzaj pozycję w wyszukiwarce (min. 1000 punktów)" generuje koszt w wysokości 1000 punktów (mam łącznie 5420 punktów - 1000 punktów na monitorowanie pozycji = 4420 punktów na linkowanie), czy też należy przeznaczyć na anchor minimalnie 1000 punktów, by móc bezpłatnie korzystać z monitorowania pozycji?
Dodano: 27-09-2010 10:30
bioptak
Zarejestrowany: 03-08-2009
uzyskałeś po 3 dniach 3416 linków, każdy emitowany w danym serwisie przez 36h. Sam musisz wiedzieć czy to dla Ciebie dużo czy mało. Zależy od wyrażenia. Czasem wystarczy parę linków na niszowe frazy a czasem i 40000 jest mało. Obserwuj efekty w google.

Odnośnie drugiego pytania - nie zabiera Ci 1000pkt za sprawdzanie pozycji - to jest tylko próg pkt które trzeba przyznać aby zakwalifikować się pod sprawdzanie pozycji dla danego linku.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1