nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Ogłoszenia
Kupię skrypt PHP generujący ruch na www

Dodano: 18-08-2010 12:37
Użytkownik usunięty Witam,

Kupię skrypt generujący ruch na stronie wraz z instrukcją obsługi. Myślę też o systemie do zarządzania zapleczem, które aktualnie posiadam.
Proszę o kontakt:
gg: 6599396
lub bfaszczewski@interia.pl
Dodano: 23-08-2010 13:48
bioptak
Zarejestrowany: 03-08-2009
Witam!

Najlepszy sposób na ruch na stronie, to podlinkowanie strony głównej zaplecza gotlinkiem i dobre linkowanie wewnętrzne w zapleczu. W moim przypadku to się sprawdza i nic więcej nie potrzeba.
Dodano: 23-08-2010 16:28
sttorm
Zarejestrowany: 23-07-2008
możesz skorzystać z autosurf

odpowiednie użycie powoduje darmowe generowanie ruchu jesli tylko tego chcesz

http://auto-surf.com.pl/index.php?ref=1040
http://www.wypromuj.net/?refid=sttorm

ja po prostu jak siedzę w sieci an FF odpalam 2 okna każde na jeden program i sobie robie co innego a to nabija mi punkty - rozne IP a czasami jakieś dłuższe wejścia na podstrony tez sie zdarzają


ps.
jak skorzystasz z linków z refem bedzie mi bardzo miło :D
Dodano: 24-02-2011 09:53
Użytkownik usunięty Proponuje skorzystac z darmowego systemu wymiany ruchu doloop.pl.
Jestem jednym z jego tworcow i oczywiscie jest to najlepszy system wymiany ruchu na stronach. Nie jest to zaden automatyczny system, ruch generowany jest przez prawdziwych uzytkownikow, ktorzy na prawde sa zainsteresowani trescia na Twojej stronie.
Dodano: 12-03-2011 22:56
Użytkownik usunięty mogę polecić serwis lineye.pl. Korzystanie z niego jest w 100% darmowe.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1