nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pomoc
Problem z instalacją (smarty)

Dodano: 30-06-2010 22:00
Użytkownik usunięty Witam..
Problem już jest na forum i sprawdzałem te rozwiązania lecz jednak coś dalej nie działa..

Plik php i katalog z dostępem na głównym katalogu (serwis na home.pl)
plik stopki na którym na razie chce zainstalować linki znajduje się w podkatalogach
wg specyfikacji to powinno wystarczyć

{php}
include("../../e6e0ac3c70af34d738c31a1e9d784e2a.php";);
echo showGotlink();
{/php}

link do strony gotlinka się pokazuje ale wciąż nie mogę zainstalować
(Niepoprawna instalacja - brak skryptu na serwerze lub inna wersja skryptu od aktualnej)

jakieś rady co dodać, co zmienić?
z góry dzięki
pozdrawiam
Jacek
Dodano: 30-06-2010 22:04
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Bezpośrednią przyczyną problemu jest to co zobaczysz po wejściu w źródło strony:

nazwadomeny.pl/nazwaplikusystemowego.php

Nie możesz doklejać do tego pliku statystyk.
Dodano: 01-07-2010 10:25
Użytkownik usunięty OK wielkie dzięki nie zauważyłem tego :) głupi home.pl już nigdy więcej tego hostingu same problemy z nim :)
Dodano: 14-08-2010 11:37
sttorm
Zarejestrowany: 23-07-2008
nie home jest OK

poprostu nie mozesz zaznaczac przy domenach dodazwanych statystyk home gdyz wtedyje dokleja jak juz je masz wchodzic w parametry strony w panelu i odznaczasz statystyki i jest juz OK
Dodano: 12-12-2010 19:39
Użytkownik usunięty o co chodzi z tymi statystykami?

mam taki sam problem jak powyżej, lecz nie potrafię go rozwiązać. O co chodzi z tym plikiem systemowym? Może mi ktoś wytłumaczyć krok po kroku jak rozwiązać ten problem? Domena również w home.pl
Dodano: 12-12-2010 20:11
sttorm
Zarejestrowany: 23-07-2008
W home jesli w panelu zaznaczysz statystyki przy danej domenie bedzie doklejany specjalny KOD który powoduje iz system nie bedzie akceptował strony

Poprostu Odchacz statystyki w HOME dla danej domeny - dam gdzie sie je dodaje i ustawia na jaki katalog ma kierowac domena/Subdomena
Dodano: 29-01-2011 14:10
ewalinka1
Zarejestrowany: 25-01-2011
mam identyczny problem z ta roznica ze strona siedzi w domenomania.pl bylem zarownoi w panelu jak i w directadminie i nie widze opcji odznaczenia statystyk. Jakies rady? napisze jeszcze ze 2 strony na ktorych wysrepuje blad sa oparte o wp i linkme na nich smiga..
z gory dziekuje
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1