nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » O systemie
Dlaczego znikają mi linki

Dodano: 01-06-2010 08:46
Użytkownik usunięty Mam pytanie. Dlaczego naglę znikną mi linki przydzielone do określonej grupy na które może mało ale jednak mam przydzielone trochę punktów.

Może gdyby nie było punktów (0) ok niech znikną bo nie są używane ale mam taki system że co jakiś czas zmieniam ilość punktów w grupach nigdy nie zostawiając 0, aż tu nagle widzę że z pewnej grupy wyparowały linki, następnie z innej, co jest grane ? !
Dodano: 01-06-2010 09:58
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Wszystkie informacje otrzymałeś kilka dni temu na swoją "pocztę"
Dodano: 01-06-2010 11:28
Użytkownik usunięty No.. tak.. dostaje zawsze inf od Administracji że punkty zostaną anulowane bo kończy się przelew, i tak zawsze co miesiąc, oczywiście przedłużam za każdym razem przelew, być może jeden dzień spóźnił się kolega od którego wynajmuje punkty, ale czy to oznacza że od razu z grupy mają zniknąć linki? Trochę mnie to kosztuje czasu i pracy by je dodać i pogrupować więc coś jest nie tak. Dodam że i tak zostawiam po 50 punktów na grupę którą przez jakiś czas nie linkuje więc nie rozumiem dlaczego linki z grupy zostały usunięte.
Dodano: 01-06-2010 11:55
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Chodzi o wiadomość:
Informujemy, że na Twoim koncie, znajduje się X linków nie generujących pobrań w okresie ostatnich 7 dni - przypominamy że zgodnie z regulaminem nastąpi ich usunięcie z systemu w ciągu najbliższych 7 dni (aby tego uniknąć wystarczy do każdego z nich, przydzielić minimum 15 punktów). Zobacz listę linków: url.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1