nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Ogłoszenia
Wykonam] Profesjonalne katalogowanie stron

Dodano: 25-03-2010 10:33
Użytkownik usunięty Specjalnie dla Was przygotowałem dziś ofertę dotyczącą profesjonalnego katalogowania stron.
Ofertę tą kieruje głównie do firm, ponieważ katalogując właśnie strony firmowe, otrzymuje najwięcej zaakceptowanych wpisów w katalogach.

Posiadam własny spis katalogów. Wszystkie są moderowane, darmowe, nie wymagają linka zwrotnego i mają moc.
Większość z nich to SEOKatalogi. U mnie płacisz TYLKO za zaakceptowane strony. Strona zgłaszana jest do 120 katalogów, więc jest szansa, że zyskasz
więcej niż byś się spodziewał smile.gif

Kataloguje ręcznie. Nie używam żadnych automatów, dbam o Twoje wpisy. Do każdej strony układam unikalny, wyczerpujący
opis z zastosowaniem synonimów na około 500 znaków. Polecam również zróżnicować tytuły wpisu.
Na koniec podsyłam raport, w którym znajdziesz m.in bezpośrednie linki do wpisów.

Cenię Twój i mój czas. Katalogowanie odbywa się codziennie (7 dni w tygodniu). Dodaję do 5-10 katalogów dziennie.
Przy większych ilościach stron i/lub wpisów przewiduję rabaty.

Sam musisz zdecydować czy warto powierzać swoje strony w ręce osób niedoświadczonych, które dopiero zaczynają swoją przygodę z pozycjonowaniem.
Ja zajmuję się tym od 3 lat i aktualnie prowadzę katalog Gryzek.pl
Zaufaj mi, jak zrobiło to wiele innych osób. Pozwól mi zając się Twoimi stronkami!
U mnie dostajesz gwarancje na dodane wpisy!

Jeśli wahasz się na wyborem konkretnej usługi, nie wiesz co będzie dla ciebie najlepsze - napisz do mnie, pomogę Ci.

Cennik
Katalogowanie do 100 SEOKatalogów - 75zł

Kontakt
Mateusz Wrzos
http://www.webkns.pl
webkns@gmail.com
gg: 970942

ART-SUW Arkadiusz Wrzos
ul.Boksycka 34,
27-415 Kunów
NIP - 661122315

Mam nadzieję, że dobrze wybierzesz.
Pozdrawiam.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1