nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » O systemie
Bezpieczeństwo

Dodano: 15-03-2010 13:56
Użytkownik usunięty Jakie zasady zachować przy tworzeniu i utrzymaniu witryny z zainstalowanym Seomatik czy Gotlink, by zminimalizować prawdopodobieństwo filtra lub bana?

Na pewno odpadają produkty Google takie jak statystyki itp.

Co jeszcze?

Admin powinien się wypowiedzieć w tej sprawie :)

Pozdrawiam.
Dodano: 15-03-2010 20:15
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Należy utrzymać takie same zasady jak przy każdych innych linkach - prawidłowa instalacja nie pozostawia żadnych oznak co do źródła linków.
Dodano: 14-06-2010 20:16
Użytkownik usunięty Ozywiście, aj też to rozumiem, ale z tego co zauwazyłem stale podłaczając jakieś strony do systemu po kilku dniach/tygodnia ilość zaindeksowanych witryn wyświetlających pkt spada drastycznie. Macie może jakieś "sposoby" na uniknięcie tego?
I proszę, nie piszcie że nie linkuję to spada, bo linkuję a poza tym strony utrzymywały stałą ilosć podstron przez dłuższy okres czasu przed instalacją systemu. Nie odbierajcie tego również jako atak, system ma kopa i zawsze uważałem, ze to lider na rynku ;)
Dodano: 17-06-2010 15:40
Użytkownik usunięty @manieczki - powiem Ci z doswiadczenia - SWL moze zwalniac indeksacje stron, ale raczej nie powoduje spadku site.

nie ma tez czegos takiego jak ban za SWL - to tez moge stwierdzic z doswiadczenia. wszystko kwestia Twojego zaplecza - jak budujesz marne to znika, jak budujesz zaplecze chocby sredniej jakosci to 'raczej' nie masz o co sie martwic
Dodano: 19-06-2010 02:38
Użytkownik usunięty No to co pisałem, też nie było raczej wyssane z palca tylko zaobserwowane na kilkudziesięciu domenach. Rozumiem, że jeszcze na Ciebie nie trafiło, ale to kwestia czasu :)
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1