nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » O systemie
Przybliżona ilość pobrań i punktów....

Dodano: 12-02-2010 09:46
Użytkownik usunięty Witam.
Wiem że to dokładnie nie da sie określić, ale może ktoś ma brzybliżone dane:

1. Ile średnio trzeba dać punktów na frazę na jedno pobranie?

2. Ile musi być pobrań aby google załapało jeden link?
Bo wiadomo że nie każdą podstonę gdzieśtam na której akurat jest mój link
to google właśnie wtedy odzwiedzi.

Robił ktoś takie badania statystyczne?

pozdrawiam
Dodano: 12-02-2010 13:45
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
ad 1) Koszt 1 pobrania na 36h wynosi od 1pkt na entej subdomenie z Pr=0, do 112pkt na serwisie z Pr=6
Dodano: 12-02-2010 15:20
Użytkownik usunięty A jakie jest prawdopodobieństwo odwiedzin Googla dla jednego pobrania?
Robił ktoś testy?
Dodano: 12-02-2010 15:27
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Trafienie google na paczkę systemową, mówiąc o średniej dla systemu to ok 1-3 razy na dobę. I teraz mamy dwa czynniki: ilość wyświetlanych linków systemowych na stronie (5-15) oraz ilość podstron które przeleci bot w ciągu jednej wizyty - zależy jakie przyjmiesz tu wartości to takie wyjdzie Ci prawdopodobieństwo.
Dodano: 12-02-2010 18:07
Użytkownik usunięty Prawdopodobieństwo i teoria to jedno a praktyka to coś innego ;-)
Myślałem że ktoś robił testy typu:
- przykładam np. 200 punktów na domenę, dla ułatwienia tylko jedna fraza i ile BL dostanę po 2-3 miesiącach?
Pozdrawiam
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1