nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » O systemie
Zmiany w Google. Co na to Gotlink?

Dodano: 17-12-2009 10:52
mefjiu
Zarejestrowany: 24-09-2008
Większość już pewnie z was wie, że gdzieś od nowego roku Google przestanie pokazywać site. Interesuje mnie czy administracja Gotlinka zdąży przystosować się do tej zmiany?
Jeśli Tak to w jaki sposób?
Dodano: 31-12-2009 14:06
bioptak
Zarejestrowany: 03-08-2009
To jak będę mógł poznać ile google zaindeksowało podstron mojej strony?
Dodano: 31-12-2009 20:14
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Póki co było głośno o tym co piszesz, bo tak zwany xann, pracownik konkurencyjnego systemu, siał panikę na forum PiO że w Święta pożegnamy się z SITE - czas pokazał że informacje te były fałszywe co świadczy o jego wiarygodność... natomiast my, do czasu wiarygodnej informacji, nie będziemy wchodzić w dyskusje na ten temat.
Dodano: 01-01-2010 02:35
Użytkownik usunięty @GLA: nie przesadzaj. to nie byl wymysl xann'a a informacje bodajze z vbeta, ktore jako pierwszy na pio wcale nie przekopiowal xann
Dodano: 01-01-2010 10:57
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Trudno mi stwierdzić skąd pochodziły informacje - opieram swoje stwierdzenie na fakcie przeczytania informacji podawanej przez xanna stwierdzającej że od Świąt taka sytuacja nastąpi, dlatego może warto ze stwierdzeniem przesady udać się do niego bo dla nas to było od samego początku niedorzeczne.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1